Hakkımızda

EXPERT YAPI GROUP


Hollanda ortaklı bir firma olarak 2006 yılında faaliyete başladı. Alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında, kullandığı inşaat teknikleriyle sadece kaliteyi değil güvenirliği de benimseyerek prensip edinmiştir. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, ulusal ve uluslararası düzgülere uygun ürünlerin en düşük maliyet ile zamanında teslim eder. Günümüzdeki projelerinde kalite ve güveni ön planda tutarak sürekli büyümektedir.Siz ve sevdiklerinizle mutlu, sağlıklı nice yuvalar inşa etmeyi arzu ediyoruz.

 

Hep birlikte güzel yarınlara ve dostluklara...

VİZYON


Expert Yapı olarak, alışılagelmiş standartları geliştiren, çevre dostu öncü projelere istikrarlı ve sürdürülebilir bir şekilde yatırım yapan şirketlerin ve müşterilerin memnuniyetlerini kurumsal olarak en üst düzeye çıkaran, ülkemizdeki sayılı Yapı ,İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık firmalarından biri olmak.

MİSYON


Çözüm ortaklarımızla birlikte, önceliği insana veren ve teknolojinin son imkanlarını kullanan, Uluslararası rekabet şartlarında, depreme dayanıklı yaşam ve yatırım merkezlerini, uzman kadromuzun bilgi birikimi ile birleştirerek, çözüme yönelik, karlılığı artıran ve yatırımcıların riskini azaltmak amacıyla dengeli bir portföy yapısına sahip yatırım ürünleri sunmak.

DEĞERLER


Güven, tutarlılık ve karşılıklı menfaatlere saygı ilkelerine uygun olarak çalışmalarımızı planlarken, başkalarına saygı duymayı ve birlikte kazanmayı temel ilke olarak ön planda tutmaktayız.

HEDEFLER


Çalıştığımız tüm tarafların memnuniyeti ve onlara olan sorumluluk bilinci ile kaynakları etkin bir şekilde kullanarak inovasyon oluşturmak ve tarafların karlılık ilkesini sürekli kılmayı hedeflemekteyiz.


MERKEZ OFİS
Merkez Kayaşehir Plaza
Kat:5 No:68
Başakşehir / İstanbul
E-POSTA
info@expertyapi.com
info@expertafbouw.nl